קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

 

כאשר אנו מעוניינים באיטום מקצועי באזור תל אביב, אנו נתקלים בבעיה כמו ריבוי קבלני איטום, עד שאנו מוצאים את עצמנו בבלבול מוחלט. על מנת לא להגיע למצב זה, עלינו למצוא קבלני איטום בתל אביב עם ניסיון. יש לבצע סינון מוקפד. במידה וישנו אתר אינטרנט בהיעדר המלצות,  כדאי לבחון את האתר ולראות מי נמנה עם לקוחות הקבלן, כמה שנות ניסיון יש לו וכדומה. גם מבחינתכם, יש לוודא כי מדובר על קבלן רשום המחזיק בתעודה של קבלן איטום. יש לציין, כי קבלן רשום מאשרת, כי הקבלן אכן נבדק ועומד בתקנים ובהוראות המחמירות.

קבלן איטום

 

עבודה עם חומרי גלם לאיטום שהם איכותיים

 

אין זה אומר כי המלצות בלבד הן מספיקות, בכדי למצוא קבלני איטום בתל אביב עם ניסיון, יש לוודא לגבי חומרי הגלם שבהם משתמשים לאיטום המבנים השונים, כך שיהיה לכם ידע לגבי סוג האיטום שיתאים לגג או לקירות החיצוניים של המבנה וכן, את החומרים המובילים והאיכותיים ביותר בתחום האיטום. חשוב לבדוק עם בעל המקצוע, אם העבודה כוללת גם את חומרי האיטום ואם ישנה אחריות לגבי סוגי האיטום ומהי תקופת האחריות שניתנת. חברות איטום שקיימות מזה שנים בתל אביב, כאלה שיש להן שם ומוניטין, תהיינה הבחירה הנכונה. מומלץ לקחת לפחות שלוש הצעות מחיר בטרם תחליטו באיזו קבלן איטום לבחור.

 

סקר מחירים בקרב קבלני איטום

 

השלב החשוב בבחירה של קבלני איטום בתל אביב עם ניסיון,  הוא ביצוע סקר מחירים. ישנם אתרי השוואת מחירים כגון האתר שלנו אוטמים אונליין, אשר תוכלו לדעת מה מחיר מ”ר של איטומים שונים, על פי סוגי חומרי האיטום. במידה ואתם כבר יודעים מה השטח המדויק שאותו ברצונכם לאטום, ניתן יהיה לחשב את המחיר ולהשוות בין הצעות המחיר שקיבלתם ואז תוכלו להחליט בצורה יעילה יותר, מי הזול מביניהם אבל לא לשכוח כי בד בבד שנות הניסיון והוותק הם הכרחיים בבחירה של קבלן איטום מנוסה ובעל מוניטין, מהעיר תל אביב.

 

מומלץ תמיד לבקש תעודת אחריות, כאשר אתם יודעים מה תוקף האחריות לפי סוג האיטום שבוצע בביתכם או בבניין המגורים שלכם. הבטחה של אחריות בעל פה, אינה תקפה ורק תעודת אחריות היא זו שתקבל את הגושפנקא לגבי האחריות עצמה שתהיה תקפה.

 

דרג את אוטמים אונליין
Yes No