קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

מהו איטום בהתזה והשימושים שלו בענף

יש כיום דרכים שונות לבצע את המלאכה החיונית של האיטום, שתאפשר למבנה עמידות מפני רטיבות, בידוד מקסימלי וגם שקט נפשי מובהק לאנשים המשתמשים בו. כאשר מעוניינים להזמין מומחים לעבודות איטום, מבינים ששדה המשחק רחב ומעט מורכב יותר מכפי שחושבים. יש שיטות שונות לצורך ביצוע האיטום וגם חומרי גלם משתנים.

במאמר הנוכחי נציג לפניכם את השיטה של איטום בהתזה, הנחשבת לפופולארית וליעילה בכל קנה מידה.

על איטום בהתזה

איטום בהתזה הוא איטום שבמסגרתו החומרים האוטמים מותזים על גבי המשטח הייעודי ואינם נמרחים או נפרשים על גביו. יש לציין כבר בנקודת ההתחלה שאיטום בהתזה מתאים לרוב החומרים שעובדים איתם כיום, בין אם איטום באמצעות זפת חמה (התהליך המוכר בשם ‘זיפות גגות’), חומרים אקריליים, חומרים פוליאוריטנים, חומרים פולימריים וכיוצא בזה. גם בשיטות אחרות המבוססות על הנחה של המשטחים דוגמת יריעות PVC, עשוי להיות שימוש בהתזה בשלבים השונים של התהליך.

כדי לבצע את האיטום נדרש לא רק החומר המותז, אלא גם האמצעים שיאפשרו לעשות זאת. חברות הפועלות בתחום האיטום מחזיקות מכונות בעלות צינור שמשמש לבצע את ההתזה בפועל. במקרים אחרים משתמשים במשאבת אוויר המיועדת לאותה מטרה.

מבחינה מעשית נהוג להבחין בין איטום חד רכיבי לאיטום דו רכיבי. איטום חד רכיבי יבוצע בעיקר באמצעות משאבה מיוחדת, מברשת או רולר. העיקרון כאן, כפי שניתן להסיק, הוא שיש חומר אחד שמתיזים. איטום דו רכיבי מבוסס על מכונות בעלות שתי פתחי התזה: הפתחים מאפשרים להתיז במקביל שני חומרים, כאשר על גבי המשטח הם הופכים לחומר האחיד המשמש לאיטום.

כל הסיבות לבחור בהתזה

בין חומרי האיטום השונים המשמשים להתזה יש קווי שוני, אבל גם נקודת דמיון אחת: היעילות של ההתזה שלהם נחשבת לפשוטה באופן יחסי. ההתזה מקלה מאד את ביצוע המלאכה, מייעלת את העבודה ומאפשרת לכסות שטחים גדולים יחסית תוך פרק זמן קצר. באמצעות ההתזה פשוט הרבה יותר לכסות את כל שטח הגג, מה שיבטיח שלא יישאר בו אפילו סנטימטר שלא קיבל את הטיפול הראוי. התוצאה היא איטום מקיף, אחיד ומעל הכל – עמיד.

שיטות האיטום בהתזה מתאימה לרוב המבנים הידועים כיום, וניתן ליישם אותה על גבי גגות, במקלטים, במרתפים וכן הלאה. נהוג להשתמש בה בעיקר כשהגג אנכי, וכן כשמרחב התמרון רחב יחסית: גג משופע, מסועף או כזה שכולל על גביו “מכשולים” שונים, למשל. הסיבה היא הגמישות הרבה שמציעה ההתזה והאפשרות להגיע באמצעותה לכל מקום על גבי המשטח בקלות.

דרג את אוטמים אונליין
Yes No