קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

 

ישנם בתים רבים שהם בעלי גג מרוצף ורק באמצעות איטום נכון של גג מרוצף  יהיה עמיד בפני חדירת מים. יש לדעת, כי איטום גגות מרוצפים- למה יקר. ראשית, בכדי לאטום היטב גג מרוצף, יש לפרק את הריצוף ולהכין שוב את השטח לאיטום, מה שגורם לאיטום זה להיות יקר. יש לדעת באיזה חומרי איטום יש להשתמש ואם יש צורך בהדבקה או בטיט או אם יש למלא בהרבה חומר או מעט את החיבור של הרצפות. ראשית, המשטח חייב להיות ישר ויציב ואם הריצוף הישן אינו יציב ויש בו סימני שקיעה, או שנשבר או התרומם. יש לדעת בנוסף, כי משטח של גג מרוצף חייב להיות נמוך יותר מהפנים, אחרת המים יזרמו מהשטח החיצוני לפנימי, מה שעשוי ליצור בעיה.

גג מרוצף

העדיפות שקיימת היא עבור מילוי עבה יותר מאשר ריצוף בהדבקה על הגג, בדרך זו, תפחת הסיכוי להתנתקות החומר, בשל תזוזות טבעיות של המבנה וחומרי האיטום. ישנה בעיה כמו המשקל כגון עד כמה מותר יהיה להעמיס על הגג. כושר האחיזה של חומרי האיטום יהיה מופחת, אם הוא מיושם על ריצוף, בניגוד לתשתיות בטון.,

 

מה סדר העבודה בביצוע גגות מרוצפים?

על מנת שתדעו מה סדר איטום גגות מרוצפים למה יקר,  יש לדעת מה הסדר של ביצוע עבודה זו. ראשית יש לנקות היטב עם מים וסבון את הגג. יש לפתוח את הפוגות בין הרצפות באמצעות דיסק יהלום ולפתוח את הפוגות לעומק ברוחב של לפחות 4 מ”מ. גם את פתיחת הפוגות בין הפנלים, יש לבצע באותה השיטה. כאשר ממלאים שוב את הפוגות בריצוף מחודש, יש למלא אותן ברובה איפוקסית. חובה לאטום את כניסת המרזבים וכן, יש לאטום תחת וויטרינות וסביב משקופים.

 

מדוע יש לפנות מיד לחברת איטום בעת גילוי נזילה בגג מרוצף?

עולם האיטום, מכיל המון אפשרויות, בכדי להעניק את הטיפול הנחוץ והמתאים לנזקים השונים שעשויים להיגרם למבנה בשל חדירת מים מהגגות. איטום גג מרוצף או איטום של מרפסות, חובה לבצע ברגע שאתם סבורים כי קיימת איזו שהיא נזילה. אנשים מקלים ראש לגבי הרטיבות, אך יש למצוא פתרון מידי  כאשר תמצאו חברת איטום המתמחה באיטום של גגות מרוצפים עם וותק של שנים. כדאי כי תאספו חומר או מידע לגבי סוגי חומרי האיטום שניתן לאטום גגות מרוצפים, לברר על השיטות היעילות, ללא קיצורי דרך, על מנת שתוכלו ליהנות מתקופה ארוכה של שקט, ללא חשש שמים חודרים למבנה.

דרג את אוטמים אונליין
Yes No