קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

מהן יריעות ביטומניות והיתרונות שלהן?

על החשיבות של איטום גגות אין צורך לספר לכם, כאשר ידוע לכל כי איטום מוצלח יספק לכם שקט נפשי לאורך זמן וימנע מקטסטרופות שונות להתרחש. מה שרבים אינם יודעים הוא שיש שיטות מגוונות לבצע את האיטום, כל אחת בעלת מאפיינים ויתרונות משלה. במאמר הנוכחי נציג בפניכם את כל מה שחשוב לדעת על איטום ביריעות ביטומניות, השיטה הנחשבת למוכרת ביותר ולרוב גם למומלצת ביותר לאיטום הגג.

 

ממה הן עשויות?

יריעות ביטומניות הן יריעות שעשויות משילוב של מספר חומרים עיקריים: פחם, אספלט ופצלי שמן. את היריעות האלו מייצרים בתהליך זיקוק הנפט, תוך הוספת פולימרים משודרגים לתוך המשוואה. ההתקנה של היריעות הביטומניות מצריכה מספר שלבים, אבל ברמה הכללית היא אינה נחשבת למורכבת יותר מדי וגם מצליחה להשאיר את השטח נקי יחסית.

היריעות מגיעות בצורת גלילים, כשלצורך ההתקנה פורשים אותן על גבי הגג ומלחימים את אזורי החיבור. יש לציין שנדרשות כאן פעולות הכנה שונות, בעיקר מריחת שכבה של זפת או של חומר ביטומני אחר על גבי הגג.

שורה ארוכה של יתרונות

יריעות ביטומניות נחשבות לבחירה מוצלחת עקב מספר סיבות עיקריות. הדבר הראשון וככל הנראה החשוב מכולם הוא שהיריעות הללו נחשבות לעמידות במיוחד, הן לאורך זמן והן בתנאים בעייתיים של מזג אוויר. היריעות מציעות גמישות מלאה לכל אורך התהליך, כך שניתן להתאים אותן למאפייני הגג והמבנה ללא כל קושי.

החומרים המשמשים ליריעות הביטומניות ידועים ביכולת הבידוד המצוינת שלהם, תכונה חיונית במקרה של איטום: הבידוד יבטיח שהטמפרטורה בתוך המבנה תהיה אידיאלית מבחינה תרמית, מה שיהפוך את השהות בו לנעימה.

היריעות הביטומניות יתאימו לגג ברוב המקרים, גם אם יש מצבים בהן ההתקנה הופכת למורכבת יותר: למשל, התקנה של היריעות על גבי גגות שאינם שטוחים ושכוללים אביזרים כמו דודי שמש. אם מוצבים על הגג דודי שמש יש להסיר אותם, למקם את היריעות ולאחר מכן להתקין שוב את הדוודים, מה שמאריך את התהליך וגם מייקר אותו.

מחיר, אחריות ומה שביניהם

עבודת איטום מוצלחת היא האתגר החשוב מכל, כך שיש שימליצו במקרים רבים לשלם יותר ולקבל את השקט הנפשי ואת העמידות לאורך זמן שמצפים לה. בהשוואה לסוגי איטום אחרים ניתן לטעון כי התמורה שמספקות היריעות הביטומניות היא הגבוהה ביותר שיש.

עם כל היתרונות הטבעיים של היריעות הביטומניות, ברור מדוע רבים ירצו לדעת מה האחריות שמקבלים עליהן – השקט הנפשי שהוזכר מעלה משחק תפקיד גם מהבחינה הזו. משך האחריות שמקבלים עשוי להשתנות בין החברות השונות הפועלות בתחום, כשפרק זמן סביר הוא שבע עד עשר שנים. בדרך כלל היריעות יישמרו למשך תקופה ארוכה יותר.

 

דרג את אוטמים אונליין
Yes No