קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

יציקות בטקל – מתי עושים? מהם שלבי ההכנה?

יש כיום סוגים שונים של יציקות בטון המשמשים אותנו לאיטום גגות ומשטחים אחרים. יציקות בטקל מקבלות מקום מרכזי בשדה המשחק הזה. ברמה הכללית, בטקל הוא תערובת של חול, מלט וכן חומר מעכב התקשות ומקציף. התוצאה שמתקבלת היא חומר קל משקל יחסית – ומכאן שמו – בעל בועות אוויר. החומר הזה מתאים לאיטום בהרבה מצבים שנחשבים למורכבים יותר.

כל הסיבות להשתמש בבטקל

יציקות בטקל מגלמות בתוכן מספר יתרונות מעשיים, שמסבירים מדוע השימוש בהן הוא נפוץ בהחלט. למרות המשקל הקטן יחסית של הבטקל, הוא נחשב דווקא לעמיד מאוד מבחינת האיטום, וניתן לסמוך עליו שיעשה את העבודה לאורך זמן. היציקות נחשבות לאופטימליות מבחינת הבידוד התרמי, וזוהי מטרה מוצהרת של רבים המצטיידים ביציקות שכאלו.

המאפיינים והיתרונות של יציקות בטקל הופכים אותן למתאימות במיוחד לביצוע סוגים שונים של עבודות איטום. בהרבה מקרים זוהי השיטה שנבחר על מנת לאטום גגות משופעים, שחלק מהשיטות ה”מסורתיות” יותר של איטום מתקשות להתמודד איתם. כך, למשל, אם ישנם שיפועים מתחת לשכבת האיטום הנבחרת, נשתמש ביציקות בטקל על מנת להשלים את האיטום.

עבודה עם יציקות בטקל נחשבת לפשוטה באופן יחסי, כאשר באמצעות הציוד הייעודי ניתן להשלים חללים גדולים יחסית תוך פרק זמן קטן. השיטה מתאימה בהרבה מאד מצבים, כולל על גבי גגות חדשים או על גגות שכוסו זה לא מכבר בזפת. עוד מקום שניתן למצוא בו את יציקות הבטקל הוא עולם השיפוצים.

כך עושים זאת נכון

תהליך העבודה באמצעות יציקות בטקל מצריך התייחסות אף הוא. נהוג לייצר את היציקות באתר העבודה עצמו. אל השטח תגיע התערובת בתוך מערבל בטון, כשלאחר מכן תתבצע הקצפה שלה והזרמה של התוצר הסופי לגג או למשטח שמעוניינים לאטום. שימו לב שמאפייני היציקה נובעים ממאפייני המשטח ומשיטת האיטום הספציפי. אם מעוניינים להשתמש ביציקות בטקל מתחת ליריעות ביטומניות, שימוש ביציקות בטקל שמשקלן הוא כ-1,200 קילוגרם ושחוזקן כ-40 מגפ”ס יכול לעשות את העבודה. כאשר היציקות מיועדות להיות מתחת ליריעות PVC, חוקי המשחק משתנים ונדרשים מאפיינים שונים לחלוטין של היציקות.

במצב הדברים הזה, ניתן להגיע למסקנה חד משמעית: כדי שהמשימה תתבצע בצורה מיטבית חשוב לוודא שהחברה המבצעת את העבודה בקיאה בשיטת האיטום הזו במידה הרבה ביותר ומחזיקה בניסיון רב שנים בו. לא כל חברת איטום יכולה להתמודד עם הבטקל בצורה המיטבית. חשוב לתאם עם החברה מבעוד מועד את מאפייני היציקות ואת שיטת העבודה, את שלבי התהליך ואת המחיר, ולראות מהי האחריות הניתנת על העבודה.

דרג את אוטמים אונליין
Yes No