קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

 

בתקל

אם אתם מתעניינים באיטום מסוג בטקל, יש לדעת כי מדובר על תערובת של מלט וחומרים שונים אחרים. השם הנרדף של בטקל הינו בטון מוקצף וזאת בגלל שהוא מגיע במרקם בועות. זוהי תערובת בעלת יכולת בידוד גבוהה במיוחד. המשקל של הבטקל הינו נמוך, קל ואוורירי שזה אחד מהיתרונות הבולטים של חומר איטום זה . אם שאלתם את השאלה: יציקות בטקל איך עושים? אז ראשית את היציקה הספציפית הזאת מבצעים כבר בעת הבנייה כפי הנדרש בתקן ולאחר מכן, אין צורך לבצע שוב את היציקה.

יש לציין, כי את יציקות הבטקל מבצעים במיוחד בשיפועים של גגות, עבור ניקוז מי הגשמים. בשל משקלו הנמוך, הבטקל אינו מקנה עומס על גג הבית או הבניין. ראשית, יש למתוח חוטים בכדי לסמן את הגובה של יציקת בטקל כך שיהיה סימון של השיפוע, במידה וזו המטרה של יציקה מסוג זה. התהליך של מריחת הבטקל הינו נוח וקל לשימוש. על פי התקן הישראלי, יש להמתין 28 יום מיום היציקה. במקרים שונים של איטום, ניתן יהיה לרתך על היציקה יריעות ביט ומניות  אשר תהיה מחוברת לשכבת הבטקל.

 

יש לכם שלוליות על הגג?- יציקת בטקל תפתור את הבעיה

בנייני מגורים ובתים רבים, ובלים בחורך משלוליות, מה שעשוי לגרום טחב ונזק למבנים עצמם. לפעמים האיטום שנעשה קודם לכן, לא היה מקצועי דיו ולכן מתהוות שלוליות על גגות הבתים והבניינים. בכדי למנוע משלוליות להתהוות בגג, יש לבצע יציקה נוספת של בטקל עם שיפועים מרביים לכוון הנקזים ולהחליפם אם יש צורך בכך. גם ביצירה של רולקות על הגג, חברות איום רבות ומקצועיות, מבצעות יציקות של בטקל וכן, באזורים שבהם יש מתקנים כגון דודי שמש או ליד מנועים של מיזוג אוויר.

 

כל השלבים ביציקת בטקל עד לאיטום

את כל השלבים והתהיות שלכם לגבי יציקת בטקל איך עושים ?  אסביר לפרטים במאמר זה.

השלב הראשון –  הינו יציקת בטקל לשיפועים תוך תכנון השיפוע. במידה והחלטתם להוסיף בטקל על בידוד אז יש ליצוק בטקל עם לוחות הבידוד שנבחרו לשם כך.

השלב השני –  הינו הכנת פתחי המרזבים, הרכבת הקולטנים ויציקת רולקות בחיבורים, הנמצאים בין הרצפה לגג. יש צורך לבצע יציקת הגבהות על מנת להגן על כניסות של מעברי צנרת ולהנחת מערכות כגון מיזוג אוויר או דוד שמש.

השלב הסופי ביציקת בטקל – כאשר מסתיים הליך יציקת בטקל, יש לבצע איטום לגג באמצעות חומרי איטום שמיועדים גג או לחומר האיטום הקיים. על שכבת האיטום מניחים בידוד עליון או שמבצעים הלבנת גג, אם מדובר על איטום כגון זפת שהיא השיטה הישנה ביותר לאיטום.

 

דרג את אוטמים אונליין
Yes No