קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

 

חומרי האיטום הפופולאריים של חברת פזקר

קבלני איטום רבים, עושים שימוש בחומרי איטום של חברות מובילות כגון חברת פזקר, אשר ידועה בחומרי איטום איכותיים. בכל איטום שמיועד לאזור מסוים, ניתן למצוא חומרי איטום מתאימים לאיטום הספציפי. למשל לאיטום שלילי אחד החומרים המומלצים של חברת פזקר הוא אלסטומיקס שמתייבש מהר. זהו חומר ביטומני דו רכיבי ביישום קר המושבח בפולימרים מתקדמים. חומרי האיטום הפופולאריים של חברת פזקר ידועים וקבלני האיטום המומחים, עובדים שנים עם חומרים אלה ומעודכנים בכל חומר איטום חדש שיוצא לשוק.

ניתן למצוא חומרי איטום לגגות כמו  יריעות איטום ביטומניות  שמשוריינות בלבד זכוכית או כאלה המצופות בחול דק משני צידיה. משחות ביטומניות על בסיס מים וניתנים ליישום ע”י מברשת, רולר או מכונת התזה. היום לפזקר יש חומר שהפך להיות פטנט עולמי בתחום האיטום. מדובר על משחה פוליאוריתנית דו רכיבית של O2H . משחה זו נקראת אינופז. משחות אקריליות מבית פזקר, מסייעות בבידוד בפני חום ויש למרוח אותן על היריעות הביטומניות ליצירת בידוד מושלם בקיץ.

יריעות הגנה וניקוז על גגות

עוד חומר ביטומני דו רכיבי ביישום קר  שהוא בעצם סוג של יריעות של הגנה וניקוז שמתאימות להגנה על איטום ביטומני קיים על גגות או צנרת פלדה. גם תחליבים ביטומנים דו רכיביים יעילים מאוד בעבודות האיטום כמו אלסטופז שהוא תחליב ביטומני חד רכיבי ומושבח בפולימר אלסטומרי ליישום קר בהתזת איירלס או בעזרת מגב. התכונות של חומר זה הינן: חומר קל ונוח ליישום, ידידותי לסביבה, חוסם מעבר גז ראדון למבנה, מתאים למשטחים אופקיים או אנכיים, יוצר שכבה של איטום הומוגנית, חזקה וגמישה.

חברת פז קר, מציעה שורה של פתרונות לאיטום חדרים תת קרקעיים. פתרונות אלה, פותחו, בכדי לתת מענה להשפעה של גז הראדון שחודר למבנה דרך האדמה ויכול להזיק לבריאות. כל חומרי האיטום של חברת פז קר לאיטום תת קרקעי, נבדקו במעבדות בדיקה בינלאומיות ואושרו כחוסמי מעבר של גז ראדון למבנה..

 

חומרי איטום ייעודיים לחדרי אמבט וקירות לחים

WALL MASTER, הינו חומר איטום מושלם לקירות במקלחות וחדרי אמבט. זהו חומר ממשפחת הפולימרים המתקדמים והוא אף חומר חדשני ליישום על קירות גבס, קרמיקה וגרניט פורצלן. פתרונותיה של חברת פזקר מעניקות מענה של איטום והגנה לכל סוגי הגגות, אם שטוחים ואם כאלה שהם בעלי שיפועים, חדשים או ישנים וכאלה שעשויים מחומרים שונים. חומרי האיטום השונים, מתאימים לתנאי סביבה ואקלים שונים ובולטים באיכותם וחוזקם וכן הם עמידים למשך שנים רבות.

קבלני איטום רבים, משתמשים כבר שנים עם חומרי האיטום המגוונים והאיכותיים של חברת פזקר, הידועה כבר שנים בפתרונות איטום מכל הסוגים והקבלנים יודעים אילו חומרים יש ליישם בכל סוגי האיטום בגגות, במרתפים, קירות חיצוניים, רצפות ועוד.

דרג את אוטמים אונליין
Yes No