קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

 

אין גג באף בית שאין בו איטום שמשמש גם כבידוד. עולם האיטום הינו מורכב ויש לדעת באילו חומרי איטום יש להשתמש כאשר אתם מעוניינים לחדש איטום או לאטום מהתחלה את גג ביתכם או את הקירות החיצוניים של הבית, הרצפות, המרפסת או המרתף. לרוב האיטום נעשה בבניית הבית או בניין המגורים, אך מדי שנה יש לבדוק את תקינות האיטום, לפני בוא החורף. יש להתאים את חומר האיטום, כך שיתאים לחומר הקיים על הגג בכדי שהאיטום יצליח ולא יהיו בו כשלים. יש לציין, כי איטום באמצעות יריעות ביטומניות יתאים לאיטום בזפת {זיפות גגות} היות ומדובר על יריעות שיש בהן חומר זפת בנוסף לאגרגט והיריעות תתאמנה לזיפות.

אנשים רבים מעדיפים לעשות שימוש עם יריעות ביטומניות מאשר עם זיפות הגג, כך שהיריעות עדיפות, הן מחזיקות זמן הרבה שנים וגם האחריות שניתנת על האיטום היא ל-10 שנים. על מנת להבין איזה סוג של איטום יש לבצע בגג או בקירות. לפני כל איטום, יש להכין את הגג ולנקותו מאבק ולכלוך. יש לשטוף את הגג ולייבש אותו למשך יממה. חובה להסיר אלמנטים שונים מהגג שעשויים להפריע לאיטום כגון: דודי שמש, מנועי מזגנים אנטנות לוויין וכדומה. במידה וישנה צנרת או שלא ניתן יהיה להסיר את המתקן, יש להשתמש בפוליאריתן על מנת לאטום את האזור שבו נמצאים הצינור או המתקן בכדי שהאיטום ייתפס היטב.

איטום בחומר אקרילי

ישנם מקרים אשר בהם יש לאטום באמצעות חומר אקרילי שניתן ליישם את האיטום אם במריחה או אם בהתזה. לרוב בגגות משופעים של בתים פרטיים נעשה איטום באזורים מסוים באמצעות חומר איטום אקרילי. לרוב לא אוטמים גגות שלמים באמצעות איטום אקרילי, כי אם רק חלקים מסוימים כאשר יש להשלים אזורים בעיתיים כגון שיפועים של הגג.

איטום בחומרים פולימריים

אם שמעתם את המושג גומי לגג, זה החומר שעושים בו שימוש. חומר איטום זה, מיושם על הגגות באמצעות התזה או מריחה ממש כמו החומר האקרילי. חומר איטום פולימרי, מתאים לגג בטון ולא לגג שכבר בוצע בו איטום בזפת. גגות פח למשל הפתרון הטוב ביותר הוא לאטום עם חומר איטום פולימרי. גם חומר איטום זה הוא זול והמחיר למטר מרובע יהיה כמה עשרות שקלים בלבד.

אם אתם הולכים על חומר איטום שיהיה חזק דיו אך זול, ללא ספק זיפות גגות הוא חומר האיטום הזול ביותר, אך יש לבצע הלבנה בכל קיץ, בכדי שהשמש לא תחמם מדי את הבית בגלל הגוון השחור של הזפת. זו הסיבה שאנשים יעדיפו בכל זאת את היריעות הביטומניות היות והן מגיעות עם חומרי בידוד נוספים שמגנים על הבית מפני חום או קור. לפני כל איטום של גג או קירות, יש להתייעץ עם חברת איטום מובילה, או להיכנס לאינדקס של איטום, בכדי למצוא את החברה הטובה והמקצועית, אשר תוכל לתת לכם ייעוץ ותגיע לבדוק את הגג ותגיש לכם הצעת מחיר. יש לבחון כמה חברות איטום מובילות עד שתבחרו את זו שתתאים לצרכיכם.

דרג את אוטמים אונליין
Yes No