קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

איטום מרתפים ומקלטים

כשמדברים על איטום, רבים מעלים לנגד עיניהם באופן כמעט אוטומטי את הגגות ואת חשיבות האיטום המופתי שלהם. חשוב לזכור יחד עם זאת שנהוג לבצע איטום של משטחים שונים בתכלית, כולל כאלה הנמצאים מתחת לפני הקרקע. איטום של מרתפים ומקלטים הוא אתגר לא קטן, כשבאמצעות איטום מושכל נהנים משקט נפשי לאורך זמן ומהפחתת רמת הסיכון להצפות ולצרות אחרות למינימום האפשרי.

למה חשוב לאטום מרתפים ומקלטים?

יש אנשים שאינם מעניקים למרתפים ולמקלטים את מלוא תשומת הלב. החללים הללו נמצאים במבנה או בסמוך לו, לרוב מתחת לפני השטח, ונועדו לשמש אותנו בעיקר במקרי חירום. הבעיה היא שאם לא מתחזקים את המקומות האלה כראוי, השימושיות שלהם יורדת פלאים. חדירת מים הפוגעת בתשתיות המרתף או המקלט עלולה להביא לכרסום היסודות שלו באיטיות, מה שעלול לחשוף את המבנה כולו למצבי סכנה.

בהתחשב בתפקיד של מרתפים ושל מקלטים במקרי חירום, ברור מדוע אי אפשר להתפשר על האיטום שלהם. חשבו למשל על מתקפה באמצעות גזים רעילים, חלילה, מצב שבו בהיעדר האיטום המופתי עלולה להתרחש קטסטרופה של ממש, וכבר היו דברים מעולם. עבור מי שאינו משקיע את המאמצים המינימליים באיטום החלל שאמור להיות “המרחב המוגן” שלו, הבטיחות עלולה לרדת פלאים.

השיטות המרכזיות לאיטום מרתפים

לא כל שיטת איטום שמתאימה לאיטום הגג אכן יכולה להיות רלוונטית במקרה של איטום מרתפים ומקלטים. כדי לדעת במה להשתמש יש לשאול מה בדיוק מעוניינים לאטום במרתף או במקלט. אם מדובר בקירות המרתף – וההחלטה לאטום אותם נדרשת בלא מעט מצבים – בחירה מקובלת כיום היא בחומרים ביטומניים משחתיים. חומרים אלה מגלמים מספר יתרונות, דוגמת נוחות לשימוש ולמריחה, מהירות גבוהה יחסית של ביצוע (אין צורך להחליק את הקירות, למשל), אחיזה מיטבית בקירות ואפשרות לתיקון כשלים נקודתיים בצורה פשוטה. מנגד, העמידות של החומרים נמוכה יותר מאשר יריעות ביטומניות.

איטום ביריעות ביטומניות הוא השיטה המקובלת כיום לאיטום מרתפים ומקלטים המבוצע מתחת לרצפות. כל היתרונות של היריעות הביטומניות נוכחים גם במקרה הזה, לרבות עמידות גבוהה, ביטול החשש מהבדלים בעובי של שכבות האיטום (להבדיל מחומרים ביטומניים משחתיים) וביצוע פשוט יחסית. מצד שני, אם מתרשלים בעבודת האיטום – מבצעים הלחמה שאינה מלאה, למשל – כל העבודה שבוצעה עלולה לרדת לטמיון.

לאור כל אלה, יש לשקול היטב את החברה המבצעת ולוודא שהיא מתמחה לא רק בעבודות איטום כמכלול אלא גם באיטום של מרתפים, מקלטים וחללים תת קרקעיים אחרים.

דרג את אוטמים אונליין
Yes No