אוטמים אונליין- איטום גגות מבטיח

כל האוטמים במקום אחד

שירות

אנחנו מאמינים במדיניות של דלת פתוחה ואוזנינו קשובה לכל בעיה שעלתה בפניכם מול בעל המקצוע שבחרתם באתרינו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונדאג לטפל בבעיה, ננסה לגשר ולהגיע לפתרון שמוסכם עליכם. 

זמינות

המערכת המשודרגת של אוטמים אונליין מאפשרת לכם ליצור קשר עם אוטמים ישירות דרך האתר לבדוק מי מבעלי המקצוע זמין לענות ולקבל התראות על תגובה בזמן אמת. אל תבזבזו את זמנכם על המתנה, באוטמים הכל קורה אונליין.

אמינות

באוטמים אונליין דואגים שלא תצטרכו לדאוג, תוכלו למצוא כאן אוטמי גגות מורשים עם הסמל הכחול. הצטרפות האוטמים מאושרת רק לאלו בעלי תעודות הסמכה לאחר בדיקה יסודית וחתימה על תקנון השירות של מערכת אוטמים.

מרכז גישור הנהלת אוטמים אונליין – קיבלתם שירות באתר? לכל מחלוקת עם אוטם התקשרו otmim.online@gmail.com 072-392-2210

המדורגים ביותר

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

מחירון איטום מעודכן לשנת 2018 באדיבות החברה המובילה ארגמן איטום ובידוד

המונחון לאיטום גגות 

אנחנו מאמינים שכדי להיות מסופקים מהעבודה והשירות שאתם מקבלים עליכם לדעת מה אתם צריכים, על מה אתם משלמים ומה אתם מקבלים בתוצאה הסופית. ידע הוא כוח ואין ספק שכדי להתמודד עם עבודות תחזוקה ושיפוצים נזדקק לכמה שיותר כוח. המונחון ינחה אתכם בצורה מוסדרת אודות תהליך בחירת הקבלן המתאים לביצוע העבודה, מהו התהליך הסטנדרטי שצריך לבצע ומהן השיטות המובילות בשוק המתאימות לאיטום סוגי החללים השונים. כדי לפשט את העניינים נקדיש לכל מהשיטות קטע ומי שירצה להעמיק עוד יוכל להיכנס למאמרים מעמיקים יותר בכל תחום בקטגוריית המדריך.

מבוא לאיטום

איטום הנה שיטה למניעה של חדירת מים ורטיבות לחלקיו הפנימיים של המבנה, האיטום יתבצע לרוב לגג המבנה, לקירותיו החיצוניים או לחלקים תת קרקעיים כגון מרתפים וחניונים. מלבד היכולת למנוע חדירה של מים האיטום גם מאפשר לבודד את המבנה מבחינה תרמית ולאפשר למבנה לשמור על טמפרטורה מתאימה. ישנו צורך באיטום לכלל המבנים בין אם מדובר במבנה ציבורי, מוסדי, עסקי או פרטי.

איטום לקויי יכול להביל לנזקי רטיבות ובכך להביא להרס של חלקי המבנה וריהוט או סחורה המצויים בתוך המבנה עצמו. עלולה להתעורר בעיה כאשר מדובר בבניין משותף שקיים בו מעבר רטיבות בין הדירות, לשם כך קיים חוק הקובע כי ועד הבית של המבנה אחראי על מניעת מעבר רטיבות מהגג ומהקירות החיצוניים לדירות ובעליה של מרפסת פתוחה אחראי על מניעת מעברי הרטיבות מהמרפסת שלו אל דירת השכן שמתחתיה. לעתים בעיות האיטום כה חריפות כי על מנת לתקנם ישנו צורך לפרק יסודות מבנה כגון שכבות טיח וריצוף.

פירוט חומרי איטום ושיטות עבודה

לאיטום גגות חשיבות מרובה במניעת מפגעים הנגרמים מגג דולף. מפגעים בריאותיים ואסתטיים אלה ניתנים למניעה רק בזכות איטום גגות מקצועי המותאם למאפייני המבנה ולצורכיהם של יושבי הבית. ישנן שיטות מגוונות לאיטום גגות, כשההבדל ביניהן נעוץ בתהליך האיטום, כמו גם בחומרי האיטום שמשתמשים בהם. אז איך מתבצע תהליך של איטום גגות, מהן השיטות המובילות והיעילות לאיטום הגג ואיך תבחרו בשיטת האיטום האידיאלית עבור גג הבית/הבניין שבו אתם גרים?

מגוון שיטות איטום – הבחנה אחת ברורה

ישנם שני מאפיינים מרכזיים המבדילים בין שיטת איטום אחת לאחרת ומובילים להבחנה מכרעת בין השיטות השונות. שני מאפיינים אלה הם שיטת העבודה וחומר האיטום שבו משתמשים.

מהן שיטות האיטום הקיימות?

כאשר מדברים על שיטת האיטום מתכוונים לפעולות ולטכניקות שנוקט קבלן האיטום לשם איטום אידיאלי של הגג. שלוש הטכניקות הרלוונטיות לאיטום הגג הן התזה, מריחה והנחת רצועות (על ידי מיקום באמצעים מכניים כגון הברגה, או על ידי ריתוך והלחמה). כל חומר איטום מחייב יישום של טכניקה אחרת, ולעתים ישנו שילוב בין שתי טכניקות ואף יותר.

מהם חומרי האיטום הקיימים?

חומרי האיטום הנפוצים לאיטום גגות כוללים מגוון רחב של חומרים, כשהבחירה בסוג חומר האיטום מכתיבה גם את שיטת האיטום. כך, בחירה בזפת חם תחייב זיפות גגות באמצעות מריחה; בחירה ביריעות ביטומניות תחייב הלחמה של הרצועות זו לזו ואל התשתית; בחירה ביריעות PVC, ביריעות TPO או ביריעות EPDM תחייב חיבור מכני שלהן לתשתית; ובחירה בחומרי איטום אקריליים ופולימריים, או חומרי איטום משחתיים (חומרי איטום פוליאוריתניים או חומרי איטום ביטומניים) יחייבו מריחה ו/או התזה.

איך בוחרים שיטת איטום מתאימה?

יתרונות וחסרונות של כל חומר איטום

יריעות ביטומניות וחומרי איטום פוליאוריתניים אליפטיים נחשבים לחומרי האיטום המומלצים ביותר בשל תכונות כמו שרידות, גמישות, חוזק ועמידות גם בפני שמש יוקדת ו/או מים עומדים.

תנאי השטח

מאפייני הגג משפיעים אף הם על הבחירה בשיטת האיטום ובחומרים שייבחרו לשמה. צורה גאומטרית, סוג התשתית הקיימת (זפת, בטון וכדומה), שיפועי הגג, האלמנטים המצויים על הגג ועוד עשויים להגביל את הבחירה ולחייב העדפה של שיטת איטום מחומר ומסוג מסוים על פני שיטת איטום אחרת. כך, למשל, ריבוי אלמנטים על הגג (דודי שמש ומתקנים מגוונים, למשל) יחייבו שימוש במריחה או בהתזה וישללו הנחת רצועות ביטומניות.

תקציב

גם לשיקולי עלות יש משקל רב בעת בחירה בשיטה לאיטום הגג, כאשר איטום באמצעות רצועות ביטומניות וכן איטום באמצעות חומרי איטום מבוססי פוליאוריתן כרוכים בהוצאות גדולות יותר.

שיטות איטום מובילות

זיפות גגות

מה זה?

זיפות גגות מהווה שיטה לאיטום הגג באמצעות זפת חמה. זפת חמה משמשת בתהליך האיטום גם כשבוחרים בשיטה של איטום הגג על ידי יריעות ביטומניות, שבה משמשת שכבת הזפת כשכבת יסוד שעליה מבוצעת ההלחמה של היריעות הביטומניות.

באילו מקרים יש לבחור בטכניקה של זיפות גגות לשם איטום הגג?

כאשר ישנו זיפות ישן קודם ו/או כאשר שיפועי הגג עשויים מבטון.

מהם היתרונות והחסרונות של זיפות גגות?

היתרונות של זיפות גגות הם הוותק והמחיר – מדובר בשיטה אמינה וותיקה לאיטום גגות, וביצוע זיפות גגות זול יותר מרוב שיטות האיטום האחרות.

החסרונות של איטום גגות נובעים מהעובדה שניתן לבצע זיפות גגות רק כשהתשתית היא בטון ו/או זפת ישן. כמו כן, יש למנוע חשיפה של זפת לקרינת שמש ישירה. מדובר באתגר לא פשוט אשר בעקבותיו תהליך איטום גג בעזרת זפת חמה מחייב גם מריחת שכבת הגנה לזפת (למשל, שכבת סיד או שכבת צבע לבן ייעודי למטרה זו).

בטקל

בטקל הוא כינוי של “בטון קל” – תערובת של חול ומלט הכוללים גם חומר מקציף או חומר מעכב התקשות. הבטקל מהווה חומר מרכזי הנרתם לשם ביצוע של איטום גגות. להבדיל מחומרי איטום הנמרחים, מותזים או מולחמים לתשתית הגג, ואשר תפקידם הוא חיוני לאיטום ולבידוד, הבטקל איננו חומר איטום במהותו. הבטון הקל הוא חומר המשמש לבניה, וכאשר מדובר באיטום גגות, נעשה בו שימוש לעתים בתהליך איטום הגג, לשם “תיקון” השיפועים של הגג. לשיפועי הגג השפעה רבה על איטום הגג. שיפוע לא נכון עלול להוביל להצטברות של מים אשר פוגמת בבידוד ובאיטום הגג. לפיכך, בטרם האיטום עצמו נהוג להשתמש בבטקל כדי “לעצב” את השיפועים המצויים בגג ולהפוך אותם לאידאליים ולמתאימים לאיטום.

פוליאוריטן

מה זה?

פוליאוריתן הוא פולימר נפוץ בעל הרכב מיוחד הנרתם לשימושים מגוונים, ובכללם הוא משמש גם כחומר לאיטום גגות. ישנו מגוון של שיטות איטום גגות, שאחת מהן היא איטום באמצעות חומרי איטום פוליאוריתניים – חומרי איטום המכילים פוליאוריתן. את חומרי האיטום הפוליאוריתניים הקיימים נהוג לחלק לשתי קבוצות: חומרי איטום פוליאוריתניים ארומטיים וחומרי איטום פוליאוריתניים אליפטיים. החומרים האליפטיים איכותיים יותר ומתאימים יותר לאיטום.

 

באילו מקרים מומלץ לבצע איטום גגות בעזרת חומרי איטום פוליאוריתניים?

איטום באמצעות חומרים פוליאוריתניים נחשב לאיטום איכותי ויעיל של מגוון רחב של סוגי גגות. אמנם איטום באמצעות יריעות ביטומניות נחשב לאיטום איכותי ויעיל יותר, אך כשתנאי השטח אינם מאפשרים זאת מומלץ לבחור בחומרי האיטום הפוליאוריתניים. את חומרי האיטום הפוליאוריתניים נהוג למקם על הגג באמצעות מריחה או התזה.

מהם היתרונות של איטום בחומרים מבוססי פוליאוריתן?

חומרי איטום פוליאוריתניים אליפטיים הם חזקים, עמידים, גמישים ושורדים, הם אינם ניזוקים בחשיפה ממושכת למים (מקווי מים, שלוליות) או לשמש.

חסרונם של חומרי איטום פוליאוריתניים אליפטיים נעוץ במחירם הגבוה, המייקר את תהליך איטום הגג.

יריעות ביטומניות

מה זה?

יריעות ביטומניות הן יריעות של חומר עמיד בפני מים, שלרוב מכילות חומרי פלסטיק, חומרי גומי ושלל חומרים מבודדים, אוטמים ועמידים בפני מים. קיימים סוגים רבים של יריעות ביטומניות, השונים אלה מאלה באיכות, ובהתאמה – גם במחיר.

באילו מקרים יש לבחור באיטום הגג על ידי יריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות נחשבות לפתרון חזק, גמיש ועמיד, השורד שנים רבות ותכונותיו מאפשרות לו לעמוד בפני פגעי מזג האוויר ובפני פגיעות. תהליך איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות כולל מריחת שכבת בסיס והלחמה של היריעות לשכבת הבסיס וזו לזו. כאשר תנאי השטח מאפשרים שימוש ביריעות ביטומניות, למשל כשאין על הגג אלמנטים רבים מדי (דודי שמש וכדומה) וכשעל הגג ישנה תשתית מתאימה לשימוש ברצועות ביטומניות (תשתית בטון ולא פלסטיק, למשל), הבחירה בשיטת איטום באמצעות רצועות ביטומניות היא הבחירה המומלצת ביותר.

מהם היתרונות והחסרונות של רצועות ביטומניות?

היתרונות של שיטת איטום זו נובעים מעמידותן הרבה של הרצועות, ששימוש בהן מקנה שנים רבות של שקט וביטחון, בלי שיתעורר צורך באיטום מחודש של הגג.

חסרונות הרצועות הביטומניות נובעים בעיקר ממחירן הגבוה, וכן מההגבלה בשימוש בהן – ניתן להלחים יריעות ביטומניות רק על גבי תשתית מתאימה. תשתית מתאימה לרצועות ביטומניות היא בטון, בטקל או זפת. הלחמת יריעות ביטומניות על גבי איטום אקרילי או על גבי חומרי איטום צימנטיים הידראוליים איננו מומלץ כלל.

יריעות EPDM, PVC ו-TPO

מה זה?

יריעות העשויות מחומרים חזקים וגמישים אלה משמשות לאיטום גגות.

באילו מקרים יש לבחור באיטום הגג על ידי יריעות EPDM, PVC ו-TPO?

לרוב נהוג לבחור ברצועות EPDM, PVC או TPO בשל שיקולי תקציב ו/או במקרים שבהם לא מתאפשר איטום הגג על ידי שימוש ברצועות ביטומניות. להבדיל מרצועות ביטומניות, רצועות מחומרים אלה אינן מולחמות אל הגג או זו אל זו, אלא מוצבות על הגג ומקובעות אליו באמצעים שונים, דוגמת הברגה. שימוש ביריעות אלו לשם איטום גגות מומלץ בגגות בטון חשופים ובגגות “קלים”.

מהם היתרונות והחסרונות של איטום הגג באמצעות רצועות EPDM, PVC ו-TPO?

היתרון של הרצועות הללו הוא בגזרת המחיר – הן זולות יחסית לרצועות ביטומניות והן גם עמידות, גמישות ושורדות לאורך זמן.

החיסרון של שימוש ביריעות אלו נובע מהקושי להצמיד את היריעות אל התשתית באופן הרמטי ורציף. כאמור, היריעות מונחות על שטח הגג ומקובעות אליו בעזרת אמצעים טכניים, ללא הדבקה או ריתוך (הלחמה), ולכן עלול להיווצר פער בין התשתית לשכבת האיטום שיפגע בבידוד ויחייב איטום חוזר של הגג.

חומרי איטום ביטומניים משחתיים

מה זה?

חומרי איטום ביטומניים משחתיים הם חומרי איטום המשתייכים למשפחה של חומרי איטום משחתיים מגוונים בעלי תכונות של חוזק ועמידות. חומרים משחתיים אלה נאחזים היטב על תשתיות של בטון וזפת ומשמשים בעיקר לביצוע תיקונים באיטום, תיקונים מקומיים בגגות והשלמת תהליכי איטום נרחבים.

באילו מקרים משמשים חומרים ביטומניים משחתיים לאיטום הגג?

חומרי איטום ביטומניים משחתיים משמשים לאיטום “נקודתי” ו”קל” של פגמים ונזקים בגג. במקרים מסוימים משתמשים בחומרי איטום משחתיים – חומרי איטום המגיעים כמשחה ונמרחים על התשתית כמשחה – גם לאיטום גגות. לא נהוג למשוח חומרי איטום ביטומניים משחתיים כחלק מתהליך של איטום גגות חשופים שלמים, אולם כאשר מדובר בגגונים קטנים או בשטחי גג קטנים, וכן במקרים שבהם לא ניתן להשתמש בחומר איטום אחר בשל מגבלות שונות (מבנה גיאומטרי מסוים, תשתית שאינה מתאימה, ריבוי התקנים על הגג וכיוצא באלה).

חומרי איטום אקריליים

מה זה?

זוהי משפחה של חומרי איטום מסוג פולימרים אקריליים המשמשים לאיטום גגות בשיטה המכונה “איטום אקרילי” וכוללת התזה או מריחה של חומרי איטום אקריליים (שהם משחתיים ולבנים) על גבי השטח הנאטם. כיום קיימים לשימוש מגוון חומרי איטום אקריליים המיוצרים על ידי מגוון יצרנים, ביניהם “טופגג” “אקריליפזז” ו”פוליגג”.

באילו מקרים משמשים חומרי איטום אקריליים לאיטום הגג?

איטום אקרילי הוא שיטת איטום באמצעות חומרי איטום אקריליים, שאידיאליים לשימוש באיטום גגות בעלי שיפועים טובים. חומרי האיטום הללו מתמוססים כאשר נקווים עליהם מים עומדים, ולכן יש להשתמש בהם רק כאשר אין סכנה להיווצרותם של מקווי מים. בשל כך, איטום באמצעות חומרי איטום אקריליים משמש לגגות חשופים רק כשיש להם שיפוע טוב, או לשם השלמת איטום על ידי יריעות ביטומניות. החומרים הללו מתאימים לשימוש גם לצורך איטום גגונים משופעים ששטחם קטן והם ממוקמים מעל מרפסות.

מהם היתרונות והחסרונות של איטום הגג באמצעות איטום אקרילי?

איטום גג אקרילי עתיר יתרונות בעיקר בגזרת היעילות – איטום הגג באמצעות התזה או מריחה של חומרי איטום אקריליים כרוכה בתהליך עבודה קצר ויעיל במיוחד. איטום אקרילי של הגג כולל, על פי רוב, שלושה שלבי עבודה: בשלב הראשון מורחים חומר יסוד אקרילי שמתייבש במהרה (מה שחוסך צורך בהמתנה לפני השלב הבא), בשלב השני מורחים חומר איטום אקרילי שגם הוא מתייבש במהרה, ובשלב השלישי מורחים שכבה נוספת של חומר איטום אקרילי. להבדיל משיטות איטום אחרות, במהלך תהליך איטום אקרילי לא נדרשת מריחה נוספת של סיד או שכבת צבע לבן ייעודית. יתרונות נוספים של איטום אקרילי, מלבד יעילות וחיסכון בזמן, הם היותם עמידים בפני פגעי מזג האוויר והיותם ידידותיים לסביבה.

החיסרון הבולט של שיטת האיטום האקרילי נעוץ בעובדה שחומרי האיטום האקריליים שבהם נעשה שימוש בטכניקה זו אינם עמידים בפני מים עומדים. חשיפה ממושכת למקווי מים פוגעת בהם באופן אנוש ומזיקה לאיטום.

 

המדריכים שלנו

בדיקת איטום עם מפקח בניה

בכל בית חדש או ישן אשר נעשה בו איטום אין דרך לדייר באמת לבדוק את עבודת הקבלן המבצע ובבוא היום כאשר יגיעו ימי הגשמים עלול הדייר לסבול בגלל איטום לקוי. אז מי יכול לבדוק את האיטום שעשו לנו? התשובה היא " מפקח בניה " יכול לבדוק את הליקויים ולמדוד אם האיטום שנעשה הוא לפי...
קרא עוד

איטום ביריעות ביטומניות – הכי בטוח

המדורגים ביותר   אנו לפעמים אובדי עצות לגבי סוגי האיטום, כאשר אנו מעוניינים לאטום את גג ביתנו. יש לדעת כי חומרי האיטום הם שונים ומגוונים, אך הנפוץ ביניהם הינו איטום ביריעות ביטומניות- הכי בטוח. לא סתם האחריות על האיטום הזה היא הארוכה...
קרא עוד

יציקות בטקל איך עושים

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל   אם אתם מתעניינים באיטום מסוג בטקל, יש לדעת כי מדובר על תערובת של מלט וחומרים שונים אחרים. השם הנרדף של בטקל הינו בטון מוקצף וזאת בגלל שהוא מגיע במרקם בועות....
קרא עוד

למה יקר לבצע איטום גגות מרוצפים

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל   ישנם בתים רבים שהם בעלי גג מרוצף ורק באמצעות איטום נכון של גג מרוצף  יהיה עמיד בפני חדירת מים. יש לדעת, כי איטום גגות מרוצפים- למה יקר. ראשית, בכדי לאטום היטב...
קרא עוד

קבלני איטום בתל אביב עם ניסיון

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל   כאשר אנו מעוניינים באיטום מקצועי באזור תל אביב, אנו נתקלים בבעיה כמו ריבוי קבלני איטום, עד שאנו מוצאים את עצמנו בבלבול מוחלט. על מנת לא להגיע למצב זה, עלינו...
קרא עוד

איטום

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל   אין גג באף בית שאין בו איטום שמשמש גם כבידוד. עולם האיטום הינו מורכב ויש לדעת באילו חומרי איטום יש להשתמש כאשר אתם מעוניינים לחדש איטום או לאטום מהתחלה את גג...
קרא עוד

יועץ איטום

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל בנייה ותחזוקה של כל בניין מהווה מכלול רחב ביותר של פעולות שיש לבצע באופן מוקפד ביותר. יחד עם זאת, יש תהליכים שרק הזמן מראה עד כמה הם בוצעו בצורה תקינה, יעילה...
קרא עוד

איטום מקלטים

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל איטום מרתפים ומקלטים כשמדברים על איטום, רבים מעלים לנגד עיניהם באופן כמעט אוטומטי את הגגות ואת חשיבות האיטום המופתי שלהם. חשוב לזכור יחד עם זאת שנהוג לבצע איטום של...
קרא עוד

יציקות בטקל

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל יציקות בטקל – מתי עושים? מהם שלבי ההכנה? יש כיום סוגים שונים של יציקות בטון המשמשים אותנו לאיטום גגות ומשטחים אחרים. יציקות בטקל מקבלות מקום מרכזי בשדה המשחק הזה....
קרא עוד

איטום בהתזה

קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל מהו איטום בהתזה והשימושים שלו בענף יש כיום דרכים שונות לבצע את המלאכה החיונית של האיטום, שתאפשר למבנה עמידות מפני רטיבות, בידוד מקסימלי וגם שקט נפשי מובהק לאנשים...
קרא עוד
 
Yes No