קבל יעוץ לאיטום בהתזה מהמומחים שלנו

איטום מבטיח עם האוטמים הנבחרים בישראל

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

מהם גגות מרוצפים ולמה יקר יותר לאטום אותם

לא מעט גגות במבנים רבים בישראל הם מרוצפים. הריצוף תורם למראה האסתטי של הגג, הופך אותו לפונקציונלי יותר (הגג יכול להפוך למשטח הליכה כשהוא שטוח ומרוצף) ותורם ברמה הכללית למבנה כולו. עם כל היתרונות, יש מקרים שבהם הגג המרוצף יהיה מעט מורכב יותר לעבודה עמו, כאשר הדוגמא המובהקת היא איטום שלו. בדרך כלל איטום גגות מרוצפים יהיה יקר יותר, כאשר עקב המורכבות חייבים לבצע אותו על פי הספר ובאמצעות חברה המתמחה בסוג זה של איטום. איטום גגות ללא ריצוף יעלה פחות ולכן אם יש לכם גג שטוח ולא מרוצף תוכלו לקרוא מאמרי מידע במדריך שלנו.

איטום גגות מרוצפים: כל מה שצריך לדעת

העובדה שאיטום גגות מרוצפים נחשבת למורכבת נובעת מכך שבניגוד לגגות שאינם מרוצפים, בגגות שיש בהם מרצפות עולה השאלה האם לאטום מעליהן או מתחתיהן (מה שדורש הרמה של הריצוף). זו הסיבה שעלולה להביא לכך שעלויות האיטום הזה יהיו גבוהות יותר. במצבים רבים יש צורך קודם כל להסיר את המרצפות, לאחר מכן לבצע את האיטום ואז להחזיר את המרצפות למקומן. כל התהליך הזה מאריך את משך העבודה ובדרך כלל גם מייקר אותה. מנגד, הוא מבטיח איטום של שכבת הבסיס – איטום שיהיה מוצלח יותר ועמיד באופן ניכר.

יחד עם זאת, חשוב לציין שכן קיימת אופציה לבצע את האיטום בלי הרמה של המרצפות, בתהליך שיהיה פשוט וגם זול יותר מבחינה כלכלית. מה שעושים במצב הזה הוא לפתוח את הפוגות הנמצאות בין הפנלים והמרצפות לרוחב מינימלי של מספר סנטימטרים לפחות, לשאוב את האבק וכעבור מספר ימים למלא את החללים הפתוחים בחומר האיטום שנבחר. החיסרון הוא שבמצב הדברים הזה העמידות של האיטום נוטה להיות קצרה יותר, כאשר לרוב הוא יחזיק פרק זמן של עד כחמש שנים.

איך אוטמים גגות מרוצפים?

לאחר שהבנתם שניתן לאטום גגות מרוצפים עם הרמה של הריצוף או בלעדיה, יש להיכנס לעובי הקורה ולראות אילו שיטות משמשות לאיטום גגות מהסוג הזה. החדשות הטובות הן שחלק משמעותי מבין שיטות האיטום כיום מתאים גם במקרה של גגות מרוצפים. שיטת האיטום באמצעות יריעות ביטומניות היא אחת הנפוצות בתחום בכלל, והיא רלוונטית גם למקרה של איטום גגות מרוצפים. ההנחה היא שמתחת למרצפות מסתתר משטח שהוא יחסית אחיד ושטוח, כך שאפשר לפרוש את היריעות ללא בעיה.

יחד עם זאת, ניתן להשתמש בחלק ניכר מהחומרים המשמשים לאיטום בהתזה או במריחה, למשל חומרי איטום פוליאוריטניים או חומרי איטום צמנטיים. רבים ימליצו להשתמש ברובה אפוקסית לצורך ביצוע האיטום של גגות ללא הרמתן של המרצפות.

דרג את אוטמים אונליין
Yes No