המדורגים ביותר

Approved
ארגמן איטום
050-969-5119
Biography:

איטום גגות עם הבטחת איכות ואמינות, רוצה לקבל עבודת איטום גגות עם אחריות?
מחפש קבלני איטום מוסמכים, עם המלצות מאלפי לקוחות מרוצים? רוצה לשים סוף לנזילות מהגג? הגעת למקום הנכון!

Approved
בידוד יעיל
050-969-5117
Biography:

מומחים לבידוד בהתזת פוליאוריטן מוקצף, החברה עושה שימוש בחומרים בעלי תו תקן ואיכות ללא פשרות. ניתן להזמין בידוד פוליאוריתן לפי מטרים לכל מבנה עם אחריות על העבודה.

Approved
אלי זואלה אומנות האיטום
050-969-5121
Biography:

אלי זואלה אומנות האיטום מעניקים לך 10 שנות אחריות ושקט נפשי, לחברה שנים רבות של ניסיון במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לחברה כלים מתקדמים לפתרון בעיות איטום קשות במיוחד.

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
ארבל איטום
050-969-5118
Biography:

ערי שירות: פתח תקווה, רמת גן, בני ברק, כפר סבא, תל אביב, אור יהודה

ארבל איטום מבטיח לכם עבודות איטום ברמה גבוהה, לארבל צוות מקצועי והוא עושה שימוש בציוד מתקדם וטכנולוגי.

 

אנו לפעמים אובדי עצות לגבי סוגי האיטום, כאשר אנו מעוניינים לאטום את גג ביתנו. יש לדעת כי חומרי האיטום הם שונים ומגוונים, אך הנפוץ ביניהם הינו איטום ביריעות ביטומניות- הכי בטוח. לא סתם האחריות על האיטום הזה היא הארוכה ביותר בין כל סוגי האיטומים והיא ניתנת למשך 10 שנים שזה זמן ארוך. לא כל איטום קיים על הגג, יהיה מתאים לאיטום באמצעות יריעות ביטומניו8ת, כי אם חומרי איטום שמתאימים. איטום בזפת, או איטום ביריעות ביטומניות קודמות, יתאים ליריעות אלה.

גם קירות חיצוניים ואיטום רצפות, עושים היום שימוש באמצעות יריעות ביטומניות. מה שהפך את חומר איטום זה להיות נפוץ. גם מבחינת התחזוקה, יריעות ביטומניות אינן דורשות תחזוקה, היות והן מבודדות מקור וחום. הציפוי שקיים על היריעות מגן עליהן ומגדיל את עמידותן.

 

יריעות ביטומניות- חוזק רב ועמידות לשנים רבות

יריעות ביטומניות, מיוצרות משכבת ביטומן משוריין בסיבי פוליאסטר או זכוכית ופולימרים אלסטיים. שילוב מנצח זה, מקנה ליריעות הביטומניות חוזק רב וכן גמישות. ניתן לבצע איטום באמצעיות יריעות אלה רק על גג שבוצע בו איטום בזפת, או בגגות מרוצפים, קירות ואיטום ברצפות כאשר יש חשש לחדירת מים כגון מרתפים או מקלטים. במידה ויש לכם איטום מסוג אחר וברצונכם לבצע איטום ביריעות ביטומניות- הכי בטוח, יש להסיר את השכבה של החומר הקודם ששימש לאיטום ורק אז להכין את הגג לקראת איטום עם יריעות ביטומניות.

יש לוודא כי קבלן האיטום שבחרתם שיבצע לכם איטום באמצעות יריעות ביטומניות, יבטיח איכות ועמידות לשנים רבות. באופן כללי אסור לשווק בישראל יריעות ביטומניות אשר אינן עומדות בתו תקן ישראלי. בקשו מהקבלן שיראה לכם תו תקן של היריעות וכן, יעניק לכם תעודת אחריות על האיטום שתהיה תקפה ל-10 שנים.

 

איטום ביריעות ביטומניות יקר יותר מזיפות אך שווה כל שקל

זה נכון שאיטום באמצעות יריעות ביטומניות עולה פי שלוש מאיטום באמצעות זפת חמה, אבל היתרונות הם רבים ואין צורך בתחזוקה, כך שאתם יכולים להישאר שקטים ובטוחים למשך עשר שנים. זו הסיבה שאנשים שמעוניינים לאטום ביריעות אלה יודעים כי ההשקעה שלהם היא לזמן ארוך והמבנה שלהם לא יהיה חשוף לנזקים שונים כתוצאה מרטיבות.  בגלל שאיטום זה מתאים לבידוד של קור או חום, מוצר זה הפך להיות הדרוש ביותר בין חומרי האיטום הקיימים בשוק.

 

דרג את אוטמים אונליין
Yes No