איטום גגות בירושלים

כל האוטמים במקום אחד

שירות

אנחנו מאמינים במדיניות של דלת פתוחה ואוזנינו קשובה לכל בעיה שעלתה בפניכם מול בעל המקצוע שבחרתם באתרינו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונדאג לטפל בבעיה, ננסה לגשר ולהגיע לפתרון שמוסכם עליכם. 

זמינות

המערכת המשודרגת של אוטמים אונליין מאפשרת לכם ליצור קשר עם אוטמים ישירות דרך האתר לבדוק מי מבעלי המקצוע זמין לענות ולקבל התראות על תגובה בזמן אמת. אל תבזבזו את זמנכם על המתנה, באוטמים הכל קורה אונליין.

אמינות

באוטמים אונליין דואגים שלא תצטרכו לדאוג, תוכלו למצוא כאן אוטמי גגות מורשים עם הסמל הכחול. הצטרפות האוטמים מאושרת רק לאלו בעלי תעודות הסמכה לאחר בדיקה יסודית וחתימה על תקנון השירות של מערכת אוטמים.

Approved
איטום נתן ובניו
050-969-5116
Biography:

ערי שירות: ירושלים והסביבה, מעלה אדומים
איטום נתן ובניו מהמובילים בענף מעניק שירותי איטום בהתזה, איטום ביריעות ויציקות בטקל בירושלים והסביבה

Approved
אור איטום
050-969-5120
Biography:

ערי שירות: ירושלים, מעלה אדומים
אור שירותי איטום מעניק 10 שנות אחריות לכל סוגי האיטום, לאור וותק של שנים רבות בענף ובנוסף הוא נותן שירותי איטום בסנפלינג

איטום גגות בירושלים

 

על מנת לבחור מומחי איטום ברמה גבוהה בכל הארץ, יש להכיר את המאפיינים הספציפיים של העבודה ולהיות מסוגלים להבדיל בין מומחה שיכול להגיע במהירות ולבצע את העבודה בירושלים לבין כאלה שעדיף להם להישאר ולעבוד אך ורק בגוש דן. לפיכך, על מנת לבחור במומחה המתאים ביותר, יש צורך במאגר איכותי ומובחר של אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. בדיוק לשם כך נועד אתר אוטמים אונליין.

 

מדוע אסור להמעיט בערכם של מומחים מובילים בתחום איטום גגות?

 

הליך איטום גגות נדרש לכל בניין ולעיתים יותר קרובות מכפי שהיינו רוצים. למעשה, די בטיפה אחת שתחדור מבעד לגג ולקומות שמתחתיו על מנת להסב נזק בלתי הפיך לתשתיות שונות בבית. כאשר החורף כבר מתחיל, כמעט בלתי אפשרי לבצע את האיטום, כיוון שלשם כך נדרש מזג אוויר שמשי ויבש, ללא גשם. לכן כדאי מאוד להתחיל לעבור את התהליך בחודשי הקיץ האחרונים ולפני חגי תשרי שבמהלכם, כידוע, מומחים רבים פשוט בוחרים לא לעבוד (כמו רבים מאתנו). כך, איטום שמבוצע בזמן המתאים ובאופן המקצועי ביותר מאפשר לשמור על הבניין תקין לאורך זמן ולספק את המענה המושלם בכל עת.

 

כיצד יוצרים פתרון מותאם לגגות המורכבים ביותר בבירת ישראל?

 

ירושלים היא עיר מגוונת ביותר, וניתן למצוא בה בתים עתיקים לצד בנייה חדשה יותר. מומחים בתחום האיטום גורסים שעל מנת ליצור את השילוב הטוב ביותר בין הגג לבין חומר האיטום, יש לבחור חומרים דומים. כלומר, אם הגג עשוי מחומר מבוסס צמנט, גם האיטום צריך להיות עשוי מחומר דומה. לחלופין, חומר הבסיס עשוי להיות פלסטיק, ולכן יש לבחור את האיטום בהתאם. לא כל מומחה מסוגל לספק את המענה המלא לכל סוג גג, ולכן יש לבחור את המומחים המסוגלים לבצע איטום מדויק בהתאם לסוג הגג הקיים.

 

בחירה מושכלת – הערבות לעבודה מעולה

 

כאמור, לא כל בעל מקצוע בתחום האיטום מסוגל לספק את העבודה ברמה הנדרשת ולא כל אוטם מכיר את תנאי האקלים הייחודיים לירושלים או את שיטות הבנייה המגוונות מאוד הנהוגות בה. פעמים רבות קיימת נטייה להמעיט בערכן של עבודות מסוג זה, ולכן לא שמים לב לכך שיש אינספור שירותים המסופקים במסגרת האיטום, הדורשים ציוד שונה, ניסיון מגוון ויכולת לבצע עבודות יותר ממוקדות כמו איטום מקלטים, איטום משטחים בעלי חלונות, איטום בהתזה ועוד. היכולת לבצע איטום מסוגים שונים מאפשרת ללקוחות להיות בטוחים שהעבודה תהיה מותאמת לצרכים שלהם, ללא כל פשרה. אתר אוטמים אונליין מעניק את האפשרות לבחור את המומחה שיענה על כל הדרישות בצורה הטובה ביותר ויאפשר לשמור על הגג תקין לאורך שנים ארוכות.

 

 
Yes No